kategorie

Omega plastikowa

  • Nowy

Omega plastikowa do stóp ułatwia wykonanie zabiegu pedicure. Dzięki możliwości wymiany żyletek zabieg z użyciem omegi pozwala w bezpieczny i higieniczny sposób usunąć stwardniałą skórę na piętach, podbiciu oraz na palcach. Po użyciu omegi zaleca się wygładzenie stóp tarką, zrobienie peelingu oraz aplikację kremu do stóp.

Cena:
9,90 zł
Brutto

Ilość

Do darmowej wysyłki zostało 150zł.

Profesjonalny ścinak do stóp przeznaczony do zabiegów pedicure. Idealnie usuwa zrogowaciały naskórek z pięt, podbicia i palców stóp. Daje możliwość wielokrotnego użytku, dzięki opcji wymiany żyletki ścinającej. 

 

Ma doskonale wyprofilowaną ergonomiczną rączkę, która bezproblemowo pozwala używać go pod różnymi kątami. Materiał wykonania – wysokiej jakości stal nierdzewna umożliwia natomiast sterylizację omegi w autoklawie.

 

Sposób użycia: po ścięciu zrogowaciałego naskórka należy wygładzić stopy tarką. Fakultatywnie można też wykonać peeling stóp.  

Długość omegi: 14,5 cm.

Może ci się spodobać również

16 Innych produktów w tej kategorii:

tarki
Hessi Tarka
Tarka wykonana jest ze stali nierdzewnej. Posiadamy w ofercie wymienne jednorazowe nakładki na tarkę gruboziarniste i drobnoziarniste. Nakładki...
69,00 zł Cena

Service

Service
banner-01.jpg
banner-02.jpg