kategorie

Staleks Pro Kopytko Do Manicure i Pedicure PQ-10/4.2

  • Nowy

Staleks Kopytko Do Manicure i Pedicure PQ-10/4.2

Kopytka do manicure i pedicure GUMMY z nowej, wyjątkowej serii UNIQ łączą w sobie doskonałą wygodę i precyzję. Ich główną cechą jest innowacyjna silikonowa rączka, zapewniająca pewny chwyt narzędzia, co umożliwia pracę manicurzystki z większą wydajnością i bez odczuwania zmęczenia.

Cena:
29,00 zł
Brutto

Ilość

Do darmowej wysyłki zostało 199zł.

Unikalne połączenie hipoalergicznego silikonowegouchwytu i metalowej części sprawia, że kopytko GUMMY to idealne narzędzie, łączące komfort z funkcjonalnością. 

Część robocza "popychacz zaokrąglony wąski" jest przeznaczona do podnoszenia i odsuwania skórek, jest wygodna dla wąskiej i średniej płytki paznokcia.

Część robocza "łopatka" jest przeznaczona do podnoszenia szorstkich i ciężkich skórek. Komfortowe nachylenie łopatki.

Kopytko doskonale przylega do paznokcia dzięki lekkiemu zakrzywieniu, które idealnie podąża za naturalnym kształtem paznokcia. Profesjonalne ręczne ostrzenie części roboczych gwarantuje precyzję i profesjonalizm w każdym zastosowaniu. Wykonane z wysokostopowej stali nierdzewnej, narzędzie charakteryzuje się długim czasem użytkowania oraz odpornością na korozję.

Stalowe części robocze i silikon są odporne na sterylizację w autoklawie, co pozwala na utrzymanie wysokiej jakości narzędzia nawet po dezynfekcji. Kopytko GUMMY nadaje się doskonale do procesu dezynfekcji i jest polecane zarówno do manicure, jak i pedicure.

Ilość: 1 szt. 

Kolor uchwytu: różowy 

długość: 148mm

średnica: 9,6mm

waga 13g

typ: PQ-10/4.2

Może ci się spodobać również

16 Innych produktów w tej kategorii:

Service

Service
banner-01.jpg
banner-02.jpg