kategorie

ÜLKA Pochłaniacz pyłu X2F PREMIUM B do zabudowy - biały

 • -100,00 zł
ÜLKA X2F PREMIUM (do zabudowy)
Profesjonalizm spotyka funkcjonalność w świecie pielęgnacji paznokci!

Odkryj ÜLKA X2F PREMIUM Built-In – pochłaniacz pyłu do zabudowy, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających profesjonalistach. Perfekcyjnie integruje się z Twoim stanowiskiem pracy, zapewniając maksymalną wydajność i estetykę.!Cena:
1 699,00 zł
1 599,00 zł Oszczędzasz 100,00 zł
Brutto

Ilość

Do darmowej wysyłki zostało 199zł.
  • Zachwycająca moc w zintegrowanej formie: 52W energooszczędnej mocy działającej z wydajnością 800 m³/godz. Zasilacze o mocy 52W używają energooszczędnych wentylatorów, które mają tę samą wydajność, co wentylatory o mocy 90W. To jak silny wiatr w ciszy – dzięki poziomowi hałasu wynoszącemu zaledwie 45 dB.
  • Nieprzerwana dynamika: 2530 obr./min gwarantuje stałą i efektywną eliminację pyłu podczas każdego zabiegu.
  • Elegancja i funkcjonalność: Pochłaniacz do zabudowy idealnie wkomponuje się w Twój stół manicure. Wymiary na stole to 29x26,5 cm, co zapewnia idealne dopasowanie.
  • Top-tier filtration: Wyposażony w filtr HEPA, skutecznie usuwa aż 99,97% cząstek o wielkości 0,3 mikrometra, zapewniając czyste i zdrowe powietrze w Twoim otoczeniu.
  Z ÜLKA X2F PREMIUM Built-In Twoje stanowisko pracy stanie się esencją profesjonalizmu i funkcjonalności. Zyskujesz nie tylko czyste powietrze, ale także wizualny dodatek podkreślający Twoją dbałość o detale. Twój salon zasługuje na najlepsze!

Może ci się spodobać również

16 Innych produktów w tej kategorii:

Service

Service
banner-01.jpg
banner-02.jpg