kategorie

ÜLKA Pochłaniacz pyłu X2F PREMIUM - szary

  • -200,00 zł
ÜLKA X2F PREMIUM
Sztuka spotyka technologię w świecie pielęgnacji paznokci!

Odkryj ÜLKA X2F PREMIUM – pochłaniacz pyłu stworzony z myślą o najbardziej wymagających profesjonalistach. Elegancki design spotyka się tu z zaawansowaną technologią, dając Ci narzędzie godne mistrza w dziedzinie manicure i pedicure.
Cena:
1 459,00 zł
1 259,00 zł Oszczędzasz 200,00 zł
Brutto

Ilość

Do darmowej wysyłki zostało 199zł.
  • Zachwycająca moc w delikatnej formie: 52W energooszczędnej mocy działającej z wydajnością 800 m³/godz. Zasilacze o mocy 52W używają energooszczędnych wentylatorów, które mają tę samą wydajność, co wentylatory o mocy 90W. To jak silny wiatr w ciszy – dzięki poziomowi hałasu wynoszącemu zaledwie 45 dB.
  • Nieprzerwana dynamika: 2530 obr./min gwarantuje stałą i efektywną eliminację pyłu podczas każdego zabiegu.
  • Elegancja w każdym calu: Dostępny w trzech szykownych kolorach, pasujących do każdego wnętrza salonu.
  • Przenośność i komfort: Lekka konstrukcja o wadze 2,6 kg oraz kompaktowe wymiary 26,5x24,5x11 cm pozwalają na łatwe przenoszenie i dopasowanie do każdego miejsca.
  • Filtracja na najwyższym poziomie: Wyposażony w filtr HEPA, skutecznie usuwa aż 99,97% cząstek o wielkości 0,3 mikrometra, zapewniając czyste i zdrowe powietrze w Twoim otoczeniu.
Z ÜLKA X2F PREMIUM zyskujesz nie tylko czyste powietrze wokół stanowiska pracy, ale także wizualny dodatek podkreślający Twoją dbałość o detale i profesjonalizm. Twoje studio zasługuje na najwyższą jakość!

Może ci się spodobać również

16 Innych produktów w tej kategorii:

Service

Service
banner-01.jpg
banner-02.jpg