kategorie

Żel różowy/bezbarwny AcryGel UV Gel 28g + Stardoro Bulider Gel Ariel PROMOCJA

  • -49,00 zł
! PROMOCJA !
Przy zakupie dwóch AcryGeli różowego oraz bezbarwnego w gratisie otrzymują państwo Bulider Gel Ariel GRATIS !!Cena:
247,00 zł
198,00 zł Oszczędzasz 49,00 zł
Brutto

Ilość

Do darmowej wysyłki zostało 199zł.

Żel budujący Ariel Stardoro 15 ml

Jasnoróżowy żel budujący z delikatną mieniącymi się drobinkami.
Nada twojej stylizacji przepięknego blasku, doskonale prezentuje się w sztucznym świetle. Drobinki pozwalają na uzyskanie blasku na różne sposoby, w zależności od źródła światła.

Nie rozprężania się podczas zaciskania tunelu. Dzięki średnio gęstej konsystencji rozprowadza się równomiernie na paznokciu. Nadaje się zarówno do przedłużania, jak i do nadbudowy naturalnej płytki paznokcia.

Ariel shimmer żel dzięki formule samopoziomującej sprawia, że jego aplikacja jest łatwa i przyjemna. Przy jego użyciu można wymodelować krzywą C, przedłużyć płytkę paznokcia a dodatkowo zniwelować jej niedoskonałości. Zatopione w żelu drobinki Ariel pozwolą każdej klientce błyszczeć w nadchodzącym karnawale, a stylizacja oparta na samym żelu będzie wyjątkowo efektowna.
Star Nail AcryGel żel UV 28 g

Żel bezbarwny do łączenia z pudrem bezbarwnym w metodzie AcryGel.

Siła akrylu, elastyczność żelu.

Rewolucyjna metoda polegająca na łączeniu pudru z żelem dająca twardość akrylu i elastyczność żelu. Przeznaczony do przedłużania płytki paznokci za pomocą tipsa lub szablonu oraz do zastosowania na naturalna płytkę paznokcia w celu jej wzmocnienia. Łatwy do nakładania i opracowywania, utwardzać w lampie UV 2 min.

16 Innych produktów w tej kategorii:

Service

Service
banner-01.jpg
banner-02.jpg