Arkada Serum Kolagenowe w żelu Do Skóry I Paznokci 15ml

Arkada’s serum w żelu To nowy preparat stworzony w oparciu o wieloletnie doświadczenie, praktykę i znajomość potrzeb pacjentów. Jest to produkt dedykowany do regeneracji skóry, płytki paznokciowej oraz łożyska. Wystarczy niewielka ilość, by preparat zadziałał.

Arkada serum kolagenowe wytwarzane jest przy użyciu nowoczesnych technologii w oparciu o substancje naturalnego pochodzenia. Głównymi składnikami serum są kolagen, olejek z drzewa herbacianego, olejek z geranium oraz gliceryna.


Kolagen, który jest podstawowym białkiem tkanki łącznej, odpowiada za prawidłowy poziom wody w naskórku. Korzystnie wpływa na kondycję skóry i paznokci, działając regenerująco i odżywczo.

Olejek z drzewa herbacianego, dzięki właściwościom antyseptycznym i antybakteryjnym, zmniejsza stany zapalane powstające w obrębie paznokci. W połączeniu z kolagenem nie podrażnia skóry. Zawarta w olejku teina bierze czynny udział w procesie odbudowy tkanek.

Olejek geranium 0,5%, oczyszcza, zapobiega stanom zapalnym, jest remedium dla skóry trądzikowej, tłustej i wrażliwej.

Gliceryna, pozwala wszystkim składnikom lepiej przeniknąć w głębsze warstwy skóry.

Serum kolagenowe regeneruje paznokcie i przyspiesza ich odbudowę. Regularne stosowania sprawia, że stają się one mocne i odporne na uszkodzenia.


CENA PROFESJONALNA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE DLA PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ W BRANŻY BEAUTY. W CELU JEJ POZNANIA NAPISZ WIADOMOŚĆ Z PROŚBĄ I NR NIP.

Cena:
89,00 zł
Brutto

Ilość

Do darmowej wysyłki zostało 199zł.

Jak stosować?

Paznokcie: stosując serum na paznokcie, należy nanieść niewielką ilość na zwilżoną dłoń i na paznokcie oraz naskórek wokół paznokci. Preparat należy dokładnie wetrzeć w paznokcie i okolice wałów okołopaznokciowych. Serum na paznokcie w celu skutecznej pielęgnacji powinno się stosować 1-3 razy dziennie.

Twarz i dekolt: należy nanieść niewielką ilość serum na umytą, wilgotną powierzchnię skóry. Dla lepszych efektów czynność tą powinno się powtarzać 1-3 razy dziennie.

Przez chwilę po aplikacji, serum pozostawia lekkie uczucie lepkości następnie wchłania się pozostawiając efekt nawilżenia.

Może ci się spodobać również

16 Innych produktów w tej kategorii:

Service

Service
banner-01.jpg
banner-02.jpg