kategorie

Maseczka 3 Warstwowa Ochronna Na Twarz Z Gumką 50 szt

  • -30,00 zł

Ochronna, niebieska maseczka przeciwpyłowa, trzywarstwowa. Zapewnia doskonałą przepuszczalność oraz filtrację powietrza z efektywnością przekraczającą 99,5%, zwiększając komfort oddychania. Wbudowane usztywnienie (wkładka) umożliwia dopasowanie części nosowej do twarzy. Mocowanie "za uszy" na dwie, elastyczne gumki.

Cena:
59,90 zł
29,90 zł Oszczędzasz 30,00 zł
Brutto

Ilość

Do darmowej wysyłki zostało 300zł.

Więcej informacji

Parametry techniczne niebieskiej maseczki ochronnej:

  • ilość warstw: 3;
  • mocowanie: 2 elastyczne gumki;
  • usztywnienie przy nosie: tak;
  • współczynnik filtrowania: BFE ≥ 99%;
  • kolor: niebieski.

Maseczka przeznaczona dla osób, które nie wykonują zawodów medycznych oraz nie potwierdzono u nich aktywnego zakażenia COVID 19.

Niebieskie, jednorazowe maski trójwarstwowe. Zapewniają doskonałą przepuszczalność oraz filtrację powietrza z efektywnością przekraczającą 99,5%, zwiększając komfort oddychania. Wbudowane usztywnienie (wkładka) umożliwia dopasowanie części nosowej do twarzy. Mocowanie "za uszy" na dwie, elastyczne gumki. Maseczki nieodzowne do pracy przy manicure, pedicure, podczas stylizacji paznokci. Używane nie tylko w salonach kosmetycznych, ale również w gabinetach tatuażu i piercingu, w przemyśle spożywczym, gastronomii, medycynie, stomatologii, czy w laboratoriach badawczych.

Może ci się spodobać również

16 Innych produktów w tej kategorii:

Service

Service
banner-01.jpg
banner-02.jpg