kategorie

Dermapen Derma Stamp MyM mezoterapia mikroigłowa

  • -40,00 zł

Derma Stamp MyM

urządzenie 2w1 (mezoterapia mikroigłowa + makijaż permanentny)


Działanie:

– Redukcja zmarszczek mimicznych–> stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

– Natychmiastowy transport składników aktywnych w głąb skóry

– Całkowita odnowa wszystkich funkcji skóry

– Polepszenie procesów samo – naprawczych skóry ( gojenie się tkanki po mikro -nakłuciach)

– Regeneracja skóry własnym podziałem komórkowym

– Poprawa owalu twarzy

– Polepszenie elastyczności skóry

Stosowane do:

– Cienkiej i wiotkiej skóry

– Cer trądzikowych

– Linii mimicznych zmarszczek

– Skór wyniszczonych solarium i słońcem

– Grube skóry pokryte bliznami

– Słaba tkanka łączna

Jak działa MYM?

Końcówka z igłami jest sterylnie zapakowana, igły są w stanie nakłuć odpowiednią powierzchnię skóry (dekolt, szyję, twarz) i ulegają stępieniu, są przeznaczone tylko dla jednej osoby. Dzięki temu rozwiązaniu zabieg jest bardzo sterylny i bezpieczny, unikamy w 100% ryzyka przeniesienia flory bakteryjnej. Aplikator jest idealnie dostosowany do pracy powierzchniowej, dzięki okrągłemu kształtowi możemy pracować nakłuwając całą powierzchnię naskórka lub poszczególne linie zmarszczek. Mikronakłucie odbywa się na bezpiecznej głębokości i nie narusza układu krwionośnego, dzięki czemu zabiegi mogą być wykonywane nie tylko przez kliniki medycyny estetycznej

Regulacja długości igieł: 
Długość igieł można dostosować obracając pierścień regulacji w prawo lub w lewo. Obrót w prawo spowoduje zwiększenie długości igieł. Obrót w lewo spowoduje ich skrócenie.

Możliwość regulacji igieł w zakresie: od 0,25 do 2,5 mm

Cena:
199,00 zł
159,00 zł Oszczędzasz 40,00 zł
Brutto

Ilość

Do darmowej wysyłki zostało 150zł.

Co to jest MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA ?

Mikronakłuwanie stymuluje naturalne procesy wytwarzania kolagenu i elastyny w skórze, co sprawia że skóra staje się jędrna i sprężysta. Dodatkowo mikropodrażnienia powodują zwiększenie przepływu krwi przez skórę, przez co dostaję się do niej więcej substancji odżywczych przenoszonych przez krew. Powstałe mikrokanaliki umożliwiają także wchłanianie substancji aktywnych (witamin, mezokoktali, kwasu hialuronowego )bezpośrednio do skóry właściwej w wyższym stężeniu. Mikronakłucie odbywa się na bezpiecznej głębokości i nie narusza układu krwionośnego, dzięki czemu zabiegi mogą być wykonywane nie tylko przez kliniki medycyny estetycznej.

Jak często należy powtarzać zabieg mezoterapii?

Zabiegi mezoterapii należy wykonywać w cyklu 3-6 zabiegów, z czego odstęp między zabiegami powinien wynosić od 7 do 14 dni. Cykl zabiegowy należy powtórzyć co kilkanaście tygodni.

Mezoterapia mikroigłowa cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością. Osoby, które poddały się zabiegowi, są zadowolone z jego szybkich i widocznych efektów które utrzymują się przez dłuższy czas.

Może ci się spodobać również

16 Innych produktów w tej kategorii:

Service

Service
banner-01.jpg
banner-02.jpg