kategorie

FACE SHIELD przyłbica na nos i usta 2szt

Pół przyłbica Face Shield/Osłona Ust i Nosa 2szt

Przezroczysta maska ochronna Face Shield na usta i nos. Zabezpiecza przed zabrudzeniami i odpryskami, ogranicza ryzyko zakażenia drogą kropelkową. Ergonomiczna, wygodna, ultralekka, ledwo wyczuwalna dla noszącego. Idealna pod okulary. Pozwala na swobodną komunikację, nie ogranicza oddychania. Duża żywotność zastosowanych folii, możliwość mycia i konserwacji. Rozmiar uniwersalny. W opakowaniu 2szt.

Cena:
49,90 zł
Brutto

Ilość

Do darmowej wysyłki zostało 150zł.

Więcej informacji

Pół przyłbica Face Shield w postaci foliowej osłony ust, nosa i policzków - rozmiar uniwersalny. Osłonka zmniejsza ryzyko związane z zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową, chroni przed działaniem mało szkodliwych czynników mechanicznych. Doskonale zabezpiecza nos, usta i policzki przed zabrudzeniami, odpryskami podczas piłowania, nieodzowna przy frezowaniu paznokci. Maska chroni również przed naturalnym odruchem dotykania własnej twarzy dłońmi. Przyłbica pozwala na swobodną komunikację, nie ogranicza oddychania. Ultralekka, ergonomiczna, idealna pod okulary. Ekstremalnie niska waga sprawia, że jest ledwo wyczuwalna dla noszącego. Zapewnia wygodę podczas pracy. Jest nieodzowna do manicure, pedicure, podczas stylizacji paznokci. Używana nie tylko w salonach kosmetycznych, ale również w gabinetach tatuażu i piercingu oraz indywidualnie, w celu ochrony osobistej. Bardzo duża żywotność zastosowanych folii, możliwość mycia i konserwacji.

Sposób mocowania: wyjmij maskę z opakowania, umieść na twarzy, załóż gumki na uszy i dostosuj pasek w części nosowej, tak aby umożliwić idealne dopasowanie.

Konserwacja: folię po zabrudzeniu myć w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu, spłukać i pozostawić do wyschnięcia. Nie wycierać. Pozwala to na zachowanie dobrej przejrzystości folii. Część filcową po zabrudzeniu czyścić na sucho za pomocą szczoteczki z miękkim włosiem lub suchej gąbeczki. Zaleca się, aby usuwać zabrudzenia na bieżąco nie dopuszczając do długiego przechowywania zabrudzonego filcu.

Opakowanie zawiera 2 sztuki masek.

Może ci się spodobać również

16 Innych produktów w tej kategorii:

Service

Service
banner-01.jpg
banner-02.jpg