kategorie

OPI Gel Break Lakier do Paznokci Properly Pink nr2

OPI Gel Break Lakier Do Paznokci Różowy Properly Pink 15ml NTR03

Dostępne osobno lub w zestawie. Wypróbuj kurację do paznokci Gel Break i nie wracaj już do produktów, które mogą niszczyć paznokcie! Zastosuj GelColor – najbezpieczniejszy system żelu kolorowego na rynku.GEL BREAK to trójfazowy system regeneracji paznokci zniszczonych i wytrawionych po hybrydzie, który w krótkim czasie przywraca paznokciom zdrowy wygląd. Zawiera unikatową kombinację witamin i minerałów, wzmacniających paznokcie. Trzy nakładane kolejno po sobie warstwy nadają paznokciom żelowe wykończenie, pozostawiając je optycznie grubsze, błyszczące i zdrowsze.

3 kroki do tego, żeby przywrócić zdrowie i blask zniszczonym po hybrydzie paznokciom:

Krok 1: Gel Break Serum - baza ze specjalnymi pigmentami, niwelującymi przebarwienia

Krok 2: Gel Break Color - delikatny kolor dopasowany do Twojej karnacji

Krok 3: Gel Break Protector - top coat ochronny z najwyższym stopniem połysku

Dostępne osobno lub w zestawie. Wypróbuj kurację do paznokci Gel Break i nie wracaj już do produktów, które mogą niszczyć paznokcie! Zastosuj GelColor – najbezpieczniejszy system żelu kolorowego na rynku.

Zestaw zawiera:

  • Gel Break Color – lakier w odcieniu idealnym do Twojej karnacji (do wyboru 3 odcienie  Properly Pink–  idealny dla posiadaczek jasnej skóry,  Too-Tan Tilizing – sprawdzi się przy naturalnych odcieniach, Barely Beige – dla skór nieco  ciemniejszych)

Na tej aukcji kupujesz kolor Properly Pink - jak na miniaturce aukcji. Inne kolory, top i baza - na innych naszych aukcjach.

Cena:
62,00 zł
Brutto

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Do darmowej wysyłki zostało 199zł.

Może ci się spodobać również

16 Innych produktów w tej kategorii:

Service

Service
banner-01.jpg
banner-02.jpg