kategorie

Lampa UV/ LED 80W

  • Nowy

Innowacyjna lampa LED i UV, którą wykorzystasz do pracy z wieloma metodammi stylizacji paznokci!

Szczególną cechą lampy SUNNY™ PLUS firmy La Femme® Professionnel jest białe światło emitowane przez równomiernie rozmieszczone diody LED i UV nowej generacji, które znacznie skracają czas utwardzania dowolnego produktu, przy jednoczesnym uzyskiwaniu nienagannych rezultatów.

Co więcej, białe światło nie męczy oczu nawet po długim użytkowaniu. Lampa SUNNY ™ PLUS w krótkim czasie utwardza ​​również klasyczny żel UV.

Ponadto nowy model 80 W PLUS jest wyposażony w praktyczny cyfrowy wyświetlacz czasowy i funkcję pamięci oraz pauzy, która pozwala lampie zapamiętać ostatnie wybrane ustawienie. Po prostu włóż rękę do lampy, aby aktywować czujniki ruchu, a lampa wystartuje z ostatnio wybranymi ustawieniami.


Cena:
149,00 zł
Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

Do darmowej wysyłki zostało 150zł.

Lampa posiada 36 diod LED, które dają łączną moc maksymalną o wartości 80 WattStrategicznie rozmieszczone diody sprawią, że każde miejsce na paznokciu zostanie odpowiednio utwardzone.

Czas pracy tego urządzenia przewidziano nawet do 50 tysięcy godzin. W odróżnieniu od zwykłych lamp, nie wymaga ona wymiany żarówek i jest dużo wydajniejsza.

Lampa posiada wbudowany sensor ruchu, timer 10, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci nieprzerwanie do 120 sekund. Tryb Low Heat Mode (99s) to tryb, w którym moc lampy rośnie stopniowo przez 99 sekund. Jest to tzw. tryb bezbolesny zalecany do pracy z żelami budującymi i innymi aplikacjami wymagającymi długiego czasu utwardzania.

Elektroniczny wyświetlacz usprawni pracę.

Panel dolny lampy jest na magnesy i łatwo go odpiąć do aplikacji pedicure. Wielkość lampy pozwala na swobodne włożenie całej dłoni, bez potrzeby osobnego utwardzania kciuków.

Wymiary lampy: 23,6 x 21,5 x 10 cm.

Może ci się spodobać również

8 Innych produktów w tej kategorii:

Lampa UV/ LED 80W Lampa UV/ LED 80W
  • Nowy
lampy-leduv
Lampa UV/ LED 80W
Innowacyjna lampa LED i UV, którą wykorzystasz do pracy z wieloma metodammi stylizacji paznokci! Szczególną cechą lampy SUNNY™ PLUS firmy La Femme®...

Produkt chwilowo niedostępny.

149,00 zł Cena

Service

Service
banner-01.jpg
banner-02.jpg